Şahin Kendirci kimdir? Şahin Kendirci kaç yaşında, nereli? Şahin Kendirci hakkında merak edilenler..

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

O Ses Çocuklar yarışında kendisini gösteren ve daha sonra Müslüm sineması ile uzun mühlet isminden kelam ettiren Şahin Kendirci’nin hayatı merak ediliyor.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının konuğu Şahin Kendirci, 26 Ekim 2018’de vizyona giren ve 3 günde 600 bin kişinin izlediği “Müslüm”filminde Müslüm Gürses’in küçüklüğüne hayat verdi.

Şahin Kendirci, gişenin tozunu attıran sinemada Timuçin Esen ile Zerrin Tekindor üzere usta oyuncularla birlikte rol aldı.

Şahin Kendirci kimdir, kaç yaşında? İşte Şahin Kendirci ile ilgili merak edilenler…

ŞAHİN KENDİRCİ KİMDİR?

Şahin Kendirci, 19 Nisan 2001 yılında Adana’da dünyaya geldi. Aslen Şanlıurfalı olan Kendirci’nin küçüklüğünden beri müziğe karşı çok bir ilgisi vardı.

Yetenek Sizsiniz programıyla tanınan Kendirci, daha sonra 2014 yılında yayınlanan O Ses Çocuklar yarışında kendisini gösterdi. Yarışta birinciliği göğüsleyen Şahin Kendirci uzun mühlet isminden kelam ettirdi.

O Ses Çocuklar yarışındaki muvaffakiyetinden sonra direktörlüğünü ve senaristliğini Burak Aksak’ın yaptığı ‘Bana Masal Anlatma’ sinemasında ‘Tamirci Çırağı’ rolü ile beyaz perdeye giriş yaptı.

Şahin Kendirci “Bana Masal Anlatma” sinemasında Hande Doğandemir, Fatih Artman, Cengiz Bozkurt ve Sadi Celil Cengiz üzere isimlerle kamera karşısına geçti.

26 Ekim 2018’de vizyona giren ve 3 günde 600 bin kişinin izlediği “Müslüm”filminde Müslüm Gürses’in küçüklüğüne hayat verdi. Şahin Kendirci, gişenin tozunu attıran sinemada Timuçin Esen ile Zerrin Tekindor üzere usta oyuncularla birlikte rol aldı.

Son olarak Tolgahan Sayışman ile başrolü paylaştığı Şampiyon dizisinde boksör rolünü canlandıran Şahin Kendirci, Türkiye’ye kendini tanıtmayı başarmış isimlerden biridir.

Etiketler:

0 Replies to “Şahin Kendirci kimdir? Şahin Kendirci kaç yaşında, nereli? Şahin Kendirci hakkında merak edilenler..”

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir