Muğla’da 13 gündür kayıp olan genç kız bulundu

Şubat 14, 2021 by Yorum yapılmamış

Muğla’nın Milas ilçesinde annesi ve 2 erkek kardeşiyle yaşayan, babası Antalya’da çalışan kick boks sportmeni Nesibe Betül Tüysüz (14), 1 Şubat’ta konutundan ayrıldı, bir daha da kendisinden haber alınamadı.

Endişelen annesi Derya Tüysüz (36), Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek kayıp başvurusu yapmış, polis takımları de kayıp kız çocuğunun bulunması için çabucak arama çalışması başlatmıştı.

“SOSYAL MEDYADAN ENGELLEDİ”

Antalya’da makine operatörü olarak çalışan Caner Tüysüz (38), “Kızım dönmeyince eşim kayıp ihbarında bulunmuş. Bunun üzerine toplumsal medya hesabı üzerinden kızımla konuştum. Bana sen gelirsen, ben konuta dönerim diye ileti attı. Ben de durum üzerine Milas’a geldim. Bana ‘geldiğini ispatla’ dedi. Otogardan fotoğraf attım. Fotoğraf attıktan sonra beni toplumsal medyadan engelledi. Telefonuna yanıt vermiyor. Haber alamıyorum. Tanıdığı arkadaşlarına sordum, meskenlerine gittim, tahminen oradadır diye. Lakin kimsenin haberi yok, kaygılıyım. Kızımı görenlerin Allah isteği için durumu emniyete bildirmelerini rica ediyorum.” diye konuşmuştu.

BODRUM’DA BULUNDU

Kendisinden 13 gündür haber alınamayan kick boks atleti Nesibe Betül Tüysüz, Bodrum ilçesinde bulundu.

Bir vatandaşın kendisini akşam saatlerinde görüp, polise haber vermesiyle, Bodrum Çarşı Mahallesi, iskele civarında bulunan Tüysüz, ailesine teslim edildi.

“YAPTIĞINIZ HABER TESİRLİ OLDU”

Kızının bulunmasından mutlu olduğunu lisana getiren baba Caner Tüysüz, “Çok kaygılıydık, yaptığınız haber tesirli oldu. Başta emniyet güçlerimiz olmak üzere siz ve hassas vatandaşımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir