Justin Timberlake, Britney Spears’tan yıllar sonra özür diledi

Şubat 14, 2021 by Yorum yapılmamış

ABD’li ünlü müzikçi Britney Spears’ın (39) başta babası olmak üzere hayatındaki erkekler tarafından sömürülmesini mevzu alan belgesel geçtiğimiz günlerde yayımlandı.

Belgeselin akabinde zorbalıkla suçlanan Britney Spears’ın eski sevgilisi, ünlü müzikçi Justin Timberlake (40) de 19 yıllık sessizliğini bozdu.

KÜÇÜK DÜŞÜRMÜŞTÜ

1989’da TV programında bir ortaya geldikten sonra ünlenen Spears ile Timberlake, 1999’da başlayan alakalarını 2002’de olaylı halde bitirmişti. ‘Yıldız ikili’ olarak anılırken Spears’ın kendisini aldattığını öne sürerek ilgiyi noktalayan Timberlake, Spears’ı küçük düşüren laflar etmişti.

2002’de aldatıldığını anlattığı müziğiyle eski sevgilisini kötüleyen Timberlake, evvelki gün Instagram’da açıklama yaptı.

Justin Timberlake açıklamasında, bağ bittikten sonra erkek ayrıcalığını berbata kullandığını belirterek Britney Spears’tan özür diledi.

“ÇUVALLADIĞIMI BİLİYORUM”

O devir ‘cehaletinden’ ötürü yaptıklarının farkında olmadığını belirten müzikçi, “Başkalarının aşağı çekilmesinden hiçbir vakit faydalanmak istemiyorum. Bu özrün birinci adım olduğunu ve geçmişi affetmediğini biliyorum.” dedi.

Timberlake, “Mesajları, yorumları ve birçok şeyi gördüm ve açıklama yapmak istedim. Sergilediğim davranışların sıkıntılara yol açtığı devir için pişmanım. Yanlışsız olan şeyi yaparak konuşmadığım için üzgünüm. O anlarda yetersiz kaldığımın ve pek çok insanın bundan faydalandığının farkındayım. Britney Spears ve Janet Jackson’dan bilhassa özür diliyorum. Her ikisi de kıymet verdiğim ve hürmet duyduğum bayanlar. Çuvalladığımı biliyorum.” tabirlerini kullandı.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir